Nabídka práce > HPP - Purchasing assistant/asistent nákupu 32tis/měs - Praha 4

HPP - Purchasing assistant/asistent nákupu 32tis/měs - Praha 4

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, jednu z největších elektrotechnických společností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Purchasing assistant/asistent nákupu.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- nákupní administrativa - objednávky, příjemky

- zpracování master dat nových dodavatelů

- změny stávajících údajů

- zpracování a vyúčtování služebních cest - práce v SAPu

- administrativa v SAPu

- zpracování dohadných položek pro měsíční a kvartální závěrky

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- zkušenosti s prací v administrativě alespoň 1 rok

- znalost administrativních úkonů

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, Outlook, net)

- znalost Aj na úrovní B2-C1 (komunikace na denní bázi s kolegy a nadřízenými)

- znalost práce v SAP velkou výhodou

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

- mzda 32tis měsíčně hrubého

- moderní pracovní prostředí

- praxe v prestižní společnosti

- navýšení mzdy po zkušební době

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 32000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4