Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK, 34 500 Kč/měs.

ELEKTROMECHANIK, 34 500 Kč/měs.

Náplň práce

Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu linky a její údržba
- periodické kontroly elektrospotřebičů
- vedení záznamů o stavu elektro-zařízení
- výdej, evidence a skladování náhradních dílů

Lokalita: Mladá Boleslav

Požadavky

- vzdělání v oboru elektrikář nebo elektromechanik
- praxe v oboru ideálně v délce 2 let
- platná vyhláška 50
- ochota pracovat ve směnném provozu
- znalost práce s MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 34000 CZK do 34500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí silné mezinárodní společnosti - zaměstnanecké výhody a dobré mzdové ohodnocení - zvýšení kvalifikačních předpokladů formou doplňkových školení
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav