Nabídka práce > Technolog - obrábění

Technolog - obrábění

Náplň práce

Máte zkušenost z pozice Technologa, zaměření na obrábění? Pak neváhejte reagovat na tuto pozici.

V této významné společnosti se sídlem na Jihlavsku bude Vaším úkolem:

- stanovení technologických postupů v procesu výroby
- tvorba a udržování technologické dokumentace
- optimalizace výrobních postupů
- spolupráce s ostatními odděleními

Nástup možný ihned!

Požadavky

- VŠ/SŠ strojní fakulta, strojírenská technologie
- min 2 roky praxe v oblasti obrábění / programování CNC strojů
- znalost AJ je výhodou
- znalost CAD/CAM problematiky výhodou
- přehled v oblasti broušení, honování, práce na universálních strojích, montáže strojních uzlů, dokončovací operace ve strojírenství, návrhy nástrojů apod.
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 15 000 Kč - závodní stravování - pracovní doba 37,5 hod./týdně - příspěvek na penzijní připojištění - v případě přesčasů možnost vybrat napracovanou dobu osobním volnem
  • Místo pracoviště: Jihlava