Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ - MECHATRONIK 1 směna

ÚDRŽBÁŘ - MECHATRONIK 1 směna

Náplň práce

Výrobní společnost na Pelhřimovsku hledá mechatronika, jehož náplní práce bude zapojování rozvaděčů, stavba nových strojů a navrhování schémat strojů v EPLANu. V případě poruch se budete podílet na jejich odstraňování.
Nástup možný ihned.
Platové podmínky jsou individuální podle zkušeností a osobnostních předpokladů.

Požadavky

- SOU technického směru ideální
- praxe na stejné či podobné pozici
- AJ výhodou
- čtení technické elektro-dokumentace, EPLAN
- znalost pneumatických obvodů strojů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - každoroční navýšení mzdy - pololetní odměny dle výsledků firmy - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na životní pojištění - vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Pelhřimov