Nabídka práce > Výrobní dělník - čistá mzda 100 Kč/hod-nástupí bonus 12 000

Výrobní dělník - čistá mzda 100 Kč/hod-nástupí bonus 12 000

Náplň práce

Nabízíme zajímavou práci při zpracování pryže a výrobě tlakových hadic.
Na každou pracovní pozici vás zaučíme , aby jste byli schopni samostatně obsluhovat svěřené pracoviště.
Nejedná se o práci na výrobní lince, ale o samostatné pracovní pozice.

Požadavky

Schopnost a ochota naučit se nové pracovní postupy.
Spolehlivost.
Samostatnost.

Nabízíme

Zázemí silné nadnárodní společnosti s velmi osobním přístupem ke všem zaměstnancům.
Jistotu dlouhodobého zaměstnání a vyplácení mezd.
Dopravu do zaměstnání a zpět.
Nástupní bonus .
Zvýhodněné stravování.
Po zkušební době další bonusy.
Výplatu mzdy hotově i na účet.
Týdenní zálohy.

Zdarma vstupní lékařskou prohlídku.

Další informace

Možnost zvýšení kvalifikace .
Nástupy ihned , nebo po domluvě.
Více info na tel. 605 062 716 , 800 02 30 50

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22 500 - až 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: svozová doprava , nástupní bonus, zvýhodněné stravování, zákonné příplatky
  • Vhodné pro: muže,absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava