Nabídka práce > Administrativní asistentka

Administrativní asistentka

Náplň práce

• administrativní podpora advokátní kanceláře
• zajištění chodu kanceláře, komunikace s klienty a třetími subjekty
• vyřizování korespondence včetně datových schránek
• jednání s úřady
• obsluha programu IRIS (insolvenční software, zaučíme)
• další agenda dle potřeb kanceláře

Požadavky

• pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
• proaktivní přístup ke klientům a týmu
• uživatelská znalost programů Microsoft Word, Excel, Outlook
• orientace na internetu
• znalost českého pravopisu a norem pro úpravu písemností
• komunikativnost a profesionální vystupování
• schopnost samostatné i týmové práce
• snahu učit se novým věcem
• smysl pro humor
• pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí na prestižní adrese a přátelský kolektiv, který se snažíme utužovat i mimo kancelářské prostředí
• zajímavou a různorodou práci s možností pozdější specializace
• naučíme Vás pracovat prakticky a orientovat se v právním prostředí
• osmihodinovou pracovní dobu s respektem k osobnímu život
• odpovídající finanční ohodnocení s průběžným a postupným navyšováním mzdy
• nástup možný ihned

Další informace

Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Lužové přijme do hlavního pracovního poměru asistentku. Naše kancelář působí v celé šíři právních služeb a specializuje se na právo insolvenční, kde mimo běžné agendy vede i velké projekty, jako je například insolvence bankovních domů. Kancelář sídlí na Starém Městě v Praze 1.

Jsme velmi přátelský kolektiv, a je pro nás důležité, aby se každý člen týmu cítil příjemně.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci s tím, že osobní a individuální přístup, vzájemné konzultace a zpětná vazba od ostatních kolegů jsou pro nás samozřejmostí.

Bližší informace Vám rádi poskytneme při osobním pohovoru.

Životopisy s fotografií zasílejte na e-mailovou adresu: ak@akluzova.cz

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář JUDr. Jiřina Lužová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Dušní 22, 110 00 Praha