Nabídka práce > Mistr oddělení veřejné zeleně

Mistr oddělení veřejné zeleně

Náplň práce

Hlavní náplň práce:
- vedení týmu pracovníků při údržbě veřejné zeleně
- práce v terénu a administrativa v kanceláři
- odborné práce při údržbě veřejné zeleně
- řízení vozidla
- kontrola dodržování bezpečnosti práce a pracovních postupů atd.

Požadavky

Požadujeme:
- ÚSO nebo VŠ zahradnického nebo obdobného směru
- praxe a znalosti v oboru zahradnictví-údržba zeleně (praxe min. 3 roky)
- praxe s vedením podřízených pracovníků
- aktivní přístup k řešení problémů
- znalost práce na PC, ŘP sk. B
- spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup, flexibilita, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
- plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 8. platová třída (dle vzdělání a délky započitatelné praxe
- příplatek za vedení
- po zapracování osobní ohodnocení až 5 000,- Kč
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na stravování, benefity z FKSP-příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity, důchodové a životní pojištění

Další informace

Nástup:
ihned

Životopisy:
personalni@tsoj.cz

Informace o pozici

  • Technické služby Ostrava - Jih, p. o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava