Nabídka práce > Obchodni zástupce

Obchodni zástupce

Náplň práce

Informace o pracovním místě
Dobrý den,
do naší agentury hledáme posilu ve formě obchodního zástupce/obchodní zástupkyně. Práce zahrnuje zejména vyhledávání obchodních příležitostí, komunikaci s potenciálními klienty a uzavírání smluv či spoluprací.

Nabízíme zpočátku odměnu formou provizí ze zprostředkovaných zakázek (až 30 %), v pozdější fázi navíc v případě oboustranné spokojenosti i fixní složku.

Jedná se o obor reklama a marketing , převážně distribuce letáku, inzerce v inzertních novinách, digitální reklama a tisk letáku.

Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne nutně podmínkou. Alespoň základní orientace v oboru a nabízených službách je nicméně nutná.

Požadujeme
Spolehlivost
komunikační dovednosti
Příjemné vystupování

Nabízíme
Práci z domova
provizi ze získaných zakázek
fixní plat či odměnu dle hodinové sazby
přátelské posezení u piva/vína/kávy ?

Požadavky

Nabízíme

Provize ze zakázky, časem fixní plat .
Notebook po 3 měsících spolupráce, telefon po 3 měsících spolupráce.
Volání zdarma.

Informace o pozici

  • MediaDistribuce
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: Provize + Fixní plat po 3 měsíce
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Práce z domu
  • Vhodné pro: Absolventi, OSVČ, Rodiče na MD
  • Místo pracoviště: Nový Jičín