Nabídka práce > Hledám Wordpress nadšence

Hledám Wordpress nadšence

Náplň práce

Baví tě Wordpress, HTML/CSS a věnuješ se tvorbě webů? Chtěl/-a by ses naučit nové věci, rozvíjet se v praxi a dlouhodobě si přivydělávat na zajímavých projektech? Ozvi se na adam@addu.cz a my si tě vyzkoušíme na reálném projektu.

Hledáme Wordpress nadšence, který se nebojí pracovat na různorodých projektech a posouvat svoje hranice. Máme za sebou práci pro desítky lokálních firem, podnikatelů a značek. Jestli tě to zajímá, určitě se ozvi.

Požadavky

- máš v portfoliu úspěšně realizované a funkční weby
- vyznáš se skvěle ve Wordpressu
- jsi samostatný, pečlivý a dodržuješ termíny
- umíš skvěle česky a obstojně anglicky (výhodou)
- chceš pracovat a rozvíjet se
- výhodou je znalost programování či grafického designu

Nabízíme

- odměnu odpovídající náročnosti projektu
- volnost v tom, kdy a jak pracuješ (při dodržení termínu)
- naši podporu a průběžné vzdělávání
- zkušenosti do pracovního portfolia

Informace o pozici

  • ADDU.cz
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: česky, anglicky (výhodou)
  • Plat: 0 až 50.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: studenty, freelancery, kohokoliv
  • Místo pracoviště: práce z domu