Nabídka práce > Projektant/konstruktér

Projektant/konstruktér

Náplň práce

- Podílet se na návrhu tlakových celků, jako jsou tlakové nádoby, výměníky, potrubní systémy
- Tvorba výrobní dokumentace jednotlivých projektů
- Sledování nových technologických možností a produktů

Požadavky

- Touhu učit se nové věci a profesně růst
- Středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického zaměření a povědomí o
energetice
- Praxe na podobné pozici výhodou
- Organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové
spolupráce
- Základní konstruktérské dovednosti CAD SolidWorks a Plant 3D výhodou, čtení výkresů, schémat,
- anglický jazyk výhodou

Nabízíme

- Práci na projektech v energetice
- Zázemí a stabilitu rozvíjející se společnosti
- Prostor pro tvoji kreativitu a chuť dále se vzdělávat a růst
- Možnost zajímavého profesního a kariérního růstu
- Přátelské prostředí menšího týmu

Benefity:
Finanční ohodnocení dle individuální domluvy

- Pružnou pracovní dobu
- home office
- 25 dnů dovolené
- 1000 Kč/měs. na penzijní připojištění
- Až 1500 Kč/měs stravenkový paušál

Osobní
- Služební telefon a notebook
- Parkování přímo v areálu zdarma
- Celoroční nabídka rozvojových kurzů a školení dle vlastního výběru
- Možnost služebních cest
- Odborné vzdělávání

Informace o pozici

  • C & C engineering s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština, angličtina
  • Plat: 30000-60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Finanční ohodnocení dle individuální domluvy - Pružnou pracovní dobu - home office - 25 dnů dovolené - 1000 Kč/měs. na penzijní připojištění - Až 1500 Kč/měs stravenkový paušál