Nabídka práce > TECHNOLOG | PRÁCE S ROBOTY | AŽ 60 000 KČ

TECHNOLOG | PRÁCE S ROBOTY | AŽ 60 000 KČ

Náplň práce

Zajímá tě oblast robotiky a hledáš příležitost využít svou preciznost a schopnost dosahovat vysoké kvality práce? Nebojíš se odpovědnosti a dáváš přednost práci v menším týmu před korporátním prostředím?

Máme pro tebe zajímavou pozici technologa, který bude mít dohled nad našimi svářecími roboty s cílem optimalizovat jejich efektivitu!

Čeho se práce týká?

* Řízení práce se svářecími roboty až po finální výsledek
* Kontrola kvality svárů po provedení robotem
* Dozor nad procesem výroby
* Orientace v technické dokumentaci
* Účast na údržbě strojů

Požadavky

* Zkušenosti se svařováním
* Znalosti v oblasti robotiky a automatizace
* Angličtina B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * 13. mzda * Příspěvek za odpolední směnu * Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava