Nabídka práce > Asistent/ka v Chráněném bydlení

Asistent/ka v Chráněném bydlení

Náplň práce

Pracovní náplň ve zkratce:
 Poskytování přímé péče klientům služby Chráněného bydlení (podpora a pomoc při péči o domácnost, vaření, úklidu, sebeobsluze, osobní hygieně, trávení volného času, zaměstnání apod.)
 Doprovody a podpora klienta při komunikaci s lékaři
 Doprovody klienta do jiných návazných služeb, nácviky cestování
 Účast na pravidelných poradách, supervizích a školeních
 Práce s Wordem, excelem, v prostředí Teams

Požadavky

Požadujeme:
 Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, případně kurz pracovníka v sociálních službách v rozsahu min. 150hodin, které je možné si doplnit do 18 měsíců od nástupu)
 Časová flexibilita
 Základní znalost práce na PC
 Individuální a respektující přístup ke klientům
 Trestní bezúhonnost
 Zkušenosti z praxe jsou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

Nabízíme:
 Smlouvu DPP, DPČ za 150,- kč / hodina
 Nerovnoměrnou pracovní dobu se zohledněním Vašich časových možností
 Práce ve Vysočanech a Černém Mostě
 Tvůrčí práci v týmu asistentů
 Přátelské pracovní prostředí
 Zaškolení v přímé práci s klienty, podpora koordinátorů
 Odborný růst, vzdělávání v oboru
 Pravidelné týmové supervize, možnost individuálních supervizí
 Možnost potvrzení praxe, využití praxe při psaní závěrečných prací
 Datum nástupu: ihned

Další informace

Do motivačního dopisu napište, proč jste si vybrali právě pozici asistent/ka CHB u lidí s mentálním znevýhodněním. Bez odpovídajícího strukturovaného životopisu a motivačního dopisu nebudete do výběrového řízení zařazeni. Vybrané zájemce kontaktujeme.

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Rozkopalová,
rozkopalova@spolecnostduha.cz,

Informace o pozici

  • Společnost DUHA, z.ú.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky,
  • Vhodné pro: studenty, maminky na rodičovské,
  • Místo pracoviště: Praha - Černý Most a Vysočany