Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ ELEKTRO

STAVBYVEDOUCÍ ELEKTRO

Náplň práce

* Realizace zakázek různého obsahu
* Vedení týmu a koordinace prací
* Kontrola materiálu na zakázku
* Komunikace se zákazníkem
* Organizace práce na stavbě
* Technické a odborné zajištění svěřených staveb
* Zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
* Kontrola a organizace podřízených + dodržování BOZP a OOPP
* Zpracování příslušné dokumentace (stavební deník, práce s firemním softwarem, komunikace s investorem atd.)
* Přebírání a předání staveniště

Požadavky

* Praxe a orientace v oboru elektro
* Praxe s vedením stavby elektro
* Znalost práce s MS Excel, částečnou orientaci v Auto CAD, čtení v PD
* Časová flexibilita
* Dobré komunikační a organizační schopnosti
* Schopnost samostatné a týmové práce
* Odbornou způsobilost a zkoušku v elektrotechnice dle vyhlášky č 50/1978 Sb. dle § 7 nebo dalších paragrafů až 10
* Řidičský průkaz B
* Aktivní přístup k řešení problémů
* Manuální zručnost

Nabízíme

* Práci v silné stabilní společnosti
* Možnost profesního a kariérního rozvoje
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Mzda dle praxe, vzdělání a dalších parametrů, stanovených interně v rámci společnosti
* Nástup možný ihned
* Možnost vyzkoušet nejnovější technologie v praxi a podílet se na realizaci zajímavých projektů
* Dobré technické a sociální zázemí, přátelský pracovní kolektiv
* Zajímavou a pestrou práci
* Odpovídající finanční ohodnocení z dokončené zakázky
* Roční odměny, příplatky za pohotovost, mimořádné odměny

Informace o pozici

  • ELMONTA s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav