Nabídka práce > Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Vamberku - 140,-/hod

Hledáme šikovné pracovníky do výroby ve Vamberku - 140,-/hod

Náplň práce

Sháníme šikovné pracovníky do výroby ve Vamberku 140,-/hod, ranní směna

Hledáme nové kolegy k nám do přátelského týmu.

Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Přidáš se?
Náplň práce:
• Kompletace drobného materiálu
• Kontrola materiálu – konkrétně řetízků
• Komunikace s vedoucím

Požadavky

Požadujeme:
• Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
• Schopnost rychle se učit novým věcem
• 18+
• Pravidelnou spolupráci

Nabízíme

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 140,–/hod.
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Jednosměnný provoz 6:00–14:30

Další informace

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nám poslat svou reakci, nebo rovnou zavolat.
Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme osobní pohovor.

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 140
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Vamberk