Nabídka práce > Servisní technik IT

Servisní technik IT

Náplň práce

• Správa HW/SW u firemních zákazníků včetně nastavování síťových prvků, serverů atd.
• Obchodně poradit a nabídnout vhodné řešení
• Vzdálená správa
• Správa Microsoft Server
• Opravy počítačů, notebooků, tiskáren a dalších zařízení na provozovně nebo u zákazníků

Požadavky

• Minimálně rok zkušeností se síťovou infrastrukturou, správou uživatelů na platformě Windows, serverů a web aplikací
• Základní znalost serverů, pokročilá výhodou
• Pozitivní přístup k manuální práci se zručností – běžně zapojujeme tiskárny, PC, servery, atd.
• Komunikaci s lidmi na úrovni
• Znalost AJ k orientaci v návodech a datasheetech
• Zálibu a chuť učit se novým věcem
• Zodpovědnost, pečlivost
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme

• Služební auto
• Získáte stabilní zaměstnání v přátelském a mladém kolektivu
• Nadstandartní mzdu odpovídající zkušenostem s možností růstu na základě odvedené práce
• Zaškolení, osobní a pracovní rozvoj
• Pracovní doba od PO-PÁ 9:00-17:00, případně dle domluvy.
• V kanceláři 30% času, u zákazníků 70% času
• Zajímavé pracovní benefity a firemní akce

Informace o pozici

  • ALCOMP.CZ, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český, Anglický
  • Plat: 20.000 - 45.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Služební vůz, firemní telefon, notebook, firemní akce, atd.
  • Vhodné pro: uchazeče s praxí a zkušenostmi
  • Místo pracoviště: Česká Lípa