Nabídka práce > Mzdová účetní

Mzdová účetní

Náplň práce

Vaší náplní práce by bylo zejména:

- provádět měsíční zpracování mezd
- spravovat agendu daní a odvodů pojistného, exekucí
- provádět roční zúčtování
- vystavovat potvrzení pro zaměstnance
- komunikovat se zaměstnanci společnosti, kontrolními orgány
- provádět další související činnosti (připravovat potřebné přehledy, reporty,
pracovat s personálním a mzdovým programem apod.)

Požadavky

Požadujeme

Co by bylo skvělé?

- máte alespoň SŠ vzdělání ekonomického směru
- máte znalosti a praktické zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví, odvodů
pojistného a daní
- orientujete se v pracovněprávních a mzdových předpisech
- jste člověk samostatný, zodpovědný a spolehlivý
- máte velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme

- stabilitu mezinárodní společnosti, která je dlouhodobě úspěšná a nezávislá
- 25 dní dovolené
- 13tý plat
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- pružnou pracovní dobu
- možnost jazykových kurzů

Informace o pozici

  • Wera Werk s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem