Nabídka práce > Lektor/lektorka kroužku Inline a ledové bruslení začátečníci

Lektor/lektorka kroužku Inline a ledové bruslení začátečníci

Náplň práce

Dům dětí a mládeže Praha 9 - pracoviště Prosek hledá lektora/lektorku kroužku Inline a ledové bruslení začátečníci pro děti: 8 – 12 let (děti jsou již na kroužku přihlášeny)
čas konání: středa 15:00 – 16:00 1x týdně
začátek kroužku: středa 23.9.2020

Požadavky

znalost základních sportů včetně ledního a pozemního hokeje, umět bruslit na inline i klasických bruslích, umět učit bruslit
praxe s vedením dětí
pedagogické vzdělání v tomto rozsahu (40 hod. kurz (zajistíme) / studenti VOŠ a VŠ pedagogických oborů / absolventi SŠ, VOŠ a VŠ pedagogických oborů)
zodpovědnost
spolehlivost
komunikační dovednosti

Nabízíme

seberealizaci
aktivní odpočinek
možnost pedagogické praxe
finanční odměnu 170 Kč/hod

Informace o pozici

  • Dům dětí a mládeže Praha 9
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 170 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9 - Prosek, Měšická ulice