Nabídka práce > STROJNÍ INŽENÝR | OPTIMALIZACE VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

STROJNÍ INŽENÝR | OPTIMALIZACE VÝROBNÍ TECHNOLOGIE

Náplň práce

Jste zastáncem názoru, že ve výrobě je stále co zlepšovat? Hledáte uplatnění u stabilního zaměstnavatele, máte zkušenosti z výroby a zajímáte se o pozici STROJNÍ INŽENÝR? Čtěte dál!

Na této pozici budete zodpovědný za:

- optimalizaci stávajících výrobních procesů s ohledem na produktivitu výroby
- úpravu a optimalizaci pracovišť
- tvorbu příslušné technické dokumentace
- přípravu a realizaci procesních změn
- procesní a technickou podporu výroby
- spolupráci s kolegy z oddělení výroby a kvality
- spoluúčast na zavádění nových výrobních technologií
- komunikaci s dodavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- velmi dobrá znalost práce na PC - pokročilý uživatel MS Office
- znalost 3D programů a technického kreslení
- zkušenosti a znalosti z oboru strojírenství a průmyslové automatizace výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - sick days - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - kariérní růst - možnost školení v mateřském závodě v zahraničí - školení - práce s nejnovějšími technologiemi - kvalitní zaškolení
  • Místo pracoviště: Kladno