Nabídka práce > Byznys Analytik

Byznys Analytik

Náplň práce

Hledáme do úspěšné firmy zabývající se operativním leasingem aut zkušeného Byznys Analytika.

Máme interně upravené CRM MS Dynamics a ERP a potřebujeme pomoct s návrhem a řízením dalších změn a úprav.

Máš s tím už zkušenost a mluvíš obstojně anglicky? Pošli nám svůj životopis.

Požadavky

- zkušenosti na pozici Byznys Analytika 5 a více let
- zkušenosti s ERP a CRM systémy
- zkušenosti s projektovým vedením
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Motivující mzdové ohodnocení včetně kvartálních a ročních bonusů - Zajímavé prostředí zahraniční společnosti a přitom přátelská rodinná firma - Týden dovolené navíc - Stravenky - Kurzy angličtiny zdarma (v pracovní době, na pracovišti 2x týdně 60 m
  • Místo pracoviště: Praha