Nabídka práce > Specialista plánování výroby

Specialista plánování výroby

Náplň práce

Hledáme specialistu plánování výroby, který bude součástí nadnárodního týmu.

Můžete se těšit na spolupráci s vedoucími výroby, kdy budete zodpovědný za plnění plánu výroby. Denně využijete aktivně anglický jazyk. Budete také zodpovídat za školení zaměstnanců z hlediska plánování výroby. Budete v komunikaci s dodavateli surovin pro nové linky.

Zároveň budete zodpovídat za procesy a KPI ve stávajícíh a nových závodech z hlediska výroby.

Požadavky

- Technické vzdělání
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Odborné znalosti v plánování výroby (výhodou v plánování výroby CLT)
- Silné manažerské a vůdčí schopnosti
- Ochota pravidelně cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené stravenky v hodnotě 100 Kč kafeterii 200 Kč/měsíc – po zkušební době příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)
  • Místo pracoviště: Tachov