Nabídka práce > Asistent/ka prodeje

Asistent/ka prodeje

Náplň práce

Každý si rád hraje a kdo by tak neměl rád mít hraní přímo v popisu práce?!

Do našeho Kidtown.cz týmu hledáme posilu na pozici asistent/ka prodeje smysluplných dětských hraček. Tvojí pracovní náplní bude hlavně prodej hraček pro rozvoj dětí v Praze v Bubenči a na Vinohradech a s tím související administrativa a zajištění bezproblémového fungování obou obchodů, stejně jako prodejních akcí, kterých se účastníme. Dále také výdej zásilek Zásilkovny a v Bubenči navíc vaření výborné kávy.

Požadavky

Prokazatelné zkušenosti v prodeji.
Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup.
Znalost práce s PC.
Základní znalost anglického jazyka.
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.

Nabízíme

Práci na částečný či hlavní úvazek - dle dohody.
Přátelský kolektiv.
Místo výkonu práce v Praze na Vinohradech a v Bubenči.

Informace o pozici

  • Kidtown s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží