Nabídka práce > PLC, HMI - senzory, lasery | PRAHA | až 60 000 Kč!

PLC, HMI - senzory, lasery | PRAHA | až 60 000 Kč!

Náplň práce

Dynamicky rostoucí společnost se zajímavými projekty v oblasti automotive, laserových systémů a optiky hledá do svého rodinného prostředí zkušenějšího Elektrotechnika / Programátora PLC, HMI a robotů. FORMA SKYPE POHOVORU!

Pojďte pracovat do menšího týmu lidí, kteří jsou nadšení do techniky a moderních technologií, které jsou součástí velkých výrobních hal.

Co by Vás čekalo:

- Oživování celých zařízení u zákazníka
- Elektro zásahy například při výměnách PLC zařízení u zařízení, které jsou součástí výrobní linky
- Mechanické instalace
- Servisní zásahy u strojů
- Úprava elektro dokumentace
- Základní programování robotů

Požadavky

- Vyhláška 50, § 6 PODMÍNKOU!
- Zkušenost s PLC a HMI (nejlépe Siemens TIA portal - úroveň čtení a provádění úprav)
- Schonost zapojit a oživit senzory a akční členy podle dokumentace
- Zkušenost s programováním robotů
- Znalost EPLAN velkou výhodou!
- Mechanická zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební telefon a notebook - Flexibilní pracovní doba - Práce s nejnovějšími technologiemi v oboru - Možnost Home Office - Karta Multisport - K dispozici ZDARMA veškeré pracovní pomůcky
  • Místo pracoviště: Praha