Nabídka práce > Lektoři na doučování a zejména pak výuku hudby

Lektoři na doučování a zejména pak výuku hudby

Náplň práce

Individuální doučování a výuka osobně nebo online. Nyní hledáme zejména kytary, zpěvu a klavíru, ale samozřejmě můžete doučovat i školní předměty, jazyky apod.

Dostáváte poptávky po výuce od klientů a sami si vybíráte, kterou převezmete. Základní mzda je 150 Kč/h, ale můžete si také vytvořit vlastní profil a nastavit si mzdu v závislosti na vlastních zkušenostech.
Přivýdělek je vhodný pro studenty VŠ, ale i při zaměstnání nebo k důchodu. Rozsah výuky je plně na vašem uvážení...

Požadavky

Znalost předmětu/oboru, spolehlivost, férové jednání, příjemné vystupování.

Nabízíme

Přísun poptávek po doučování, přehledný web s registrací zdarma, férové jednání.

Další informace

Vše najdete na www.doucka.cz/lektori .

Informace o pozici

  • Doučka.cz
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kultura a umění, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150 - 400 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, důchodce, pracující...
  • Místo pracoviště: Liberec - celé město a okolí