Nabídka práce > Architekt junior

Architekt junior

Náplň práce

Pro společnost která:
- se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem,
- realizuje řadu netradičních projektů vlastních nebo klientských v oblasti rezidenční a občanské výstavby.
- připravuje vlastní rozsáhlé dlouhodobé projekty v rámci konverze historického areálu, kde plánuje výstavbu objektů pro bydlení, kulturu, sport, ubytování, stravování
- vrací do regionu tradice, v souladu s kvalitním urbanismem, který je v úzkém propojení s přírodou HLEDÁME!

Architekta Juniora který bude:

- připravovat projektovou dokumentaci, architektonické koncepty a studie
- se účastnit na přípravě rozpočtů staveb a výběru zhotovitelů
- koordinovat externí spolupracovníky
- komunikovat s klienty
- provádět Autorský dozor
- komunikovat se subdodavateli

Požadavky

Ideální kandidát by měl mít:

* schopnost samostatné práce na projektu
* zodpovědnost
* flexibilitu - přizpůsobit se časovému harmonogramu
* znalost ArchiCAD
* ŘP. Sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis, Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout za dobře odvedenou práci? * Práci v dynamickém prostředí * Zajímavé platové ohodnocení + bonusy za plnění termínů * Práci na zajímavých a rozmanitých projektech * Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Místo pracoviště: Praha