Nabídka práce > SW TESTER - OSTRAVA

SW TESTER - OSTRAVA

Náplň práce

Rád bys působil ve společnosti, která využívá moderní technologie, dělá interní vývoj, má neformální prostředí, moderní kanceláře (žádný open space) a k tomu všemu je jedničkou na světe v oblasti svého působení?

Pak neváhej a ozvi se! Rádi Ti sdělíme detaily:

Náplň práce:
* příprava automatického testování
* výběr vhodného testování (manuální či automatické)
* spolupráce s programátory
* analýza výsledků testů
* reporting chyb

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky

* zkušenosti v oblasti testování
* komunikativní angličtina na úrovni B1
* znalost testovacích nástrojů
* samostatnost a chuť pracovat s fajn týmem dalších podobně naladěných nadšenců :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * bonusy * flexibilní pracovní doba * možnost částečného home office * stravenky * 3 sick days * kafeterie * kurzy anglického jazyka * firemní notebook * práce na zajímavých projektech
  • Místo pracoviště: Ostrava