Nabídka práce > SPECIALISTA BEZPEČNOSTI

SPECIALISTA BEZPEČNOSTI

Náplň práce

Máte zkušenosti či vzdělání v oblasti bezpečnosti a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili v úspěšné výrobní společnosti, která nabízí nespočet benefitů?

Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "SPECIALISTA BEZPEČNOSTI"

Náplň práce:
* správa ID karet zaměstnanců
* spolupráce s bezpečnostní agenturou
* bezpečnostní audit
* školení zaměstnanců
* reporting

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání (ideálně v oboru bezpečnosti)
* angličtina na komunikativní úrovni
* výhodou: znalosti systémů technické ochrany (ACS, EPS, CCTV, EZS)
* organizační schopnosti
* zodpovědnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. mzda * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * pravidelné bonusy * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek