Nabídka práce > VEDOUCÍ ELEKTROTECHNIK

VEDOUCÍ ELEKTROTECHNIK

Náplň práce

Pro společnost, která je předním dodavatelem sanitárního vybavení, hledáme zkušeného elektrotechnika/energetika, který si pod svá křídla vezme tým 8 kolegů a zaštítí chod energetickcýh rozvodů ve výrobním závodě.

Co bude Vaším úkolem?

* vedení týmu elektrikářů a elektrotechniků
* kontrola a dohled nad údržbou energetickýh rozvodů a zařízení ve výrobě (plyn, elektro VN i NN, voda, tlakový vzduch)
* zajištění a plánování údržby
* řešení nastalých situací na technologických zařízeních

Požadavky

* vyhláška č. 50/1978 Sb., min. §6
* praxe na pozici elektrotechnika - energetika
* ŘP sk. B
* AJ na komunikativní úrovni (některá dokumentace v AJ, občasná komunikace s vedením)
* orientace v problematice, přehled o průmyslové automatizaci, zájem se profesně vzdělávat
* výhodou znalost programování pomocí Simatic S7, znalost CAD a znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zázemí kanceláře ve Znojmě * 5 týdnů dovolené * příspěvky na dovolenou, bonusy/prémie * zvýhodněné ceny firemních výrobků * závodní stravování * příspěvek na kulturu/sport/volný čas * zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Místo pracoviště: Znojmo