Nabídka práce > člen taneční skupiny - tanečník, Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

člen taneční skupiny - tanečník, Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

Náplň práce

interpretace tanečních rolí

Požadavky

Požadujeme taneční i pohybové dovednosti, osobitý jevištní projev, schopnost improvizace, rozvinuté hudební a rytmické cítění, taneční paměť a zpěv.
Předpokladem jsou základy klasického, lidového a moderního tance. Praktické taneční zkušenosti jsou vítány. Odpovídající zdravotní způsobilost podmínkou.

Nabízíme

stabilní finanční příjem, 5 týdnů dovolené na zotavenou, možnost zvýhodněného stravování, možnost pracovat v jediném profesionálním tělese svého druhu v ČR, možnost vlastního rozvíjení se v oboru, tvůrčí práci v mladistvém kolektivu

Další informace

bližší informace www.vusondras.cz
strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na personal@vusondras.cz

Informace o pozici

  • Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilní finanční příjem, 5 týdnů dovolené na zotavenou, možnost zvýhodněného stravování, možnost pracovat v jediném profesionálním tělese svého druhu v ČR, možnost vlastního rozvíjení se v oboru, tvůrčí práci v mladistvém kolektivu
  • Místo pracoviště: Brno