Nabídka práce > báňský inspektor/ inspektorka oddělení výbušnin

báňský inspektor/ inspektorka oddělení výbušnin

Náplň práce

Komplexní výkon státní správy v oblasti výbušnin se zaměřením na:
- kontrolu plnění technických požadavků na výbušniny a
- kontrolu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnosti provozu při nakládání s výbušninami.

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na hornictví, geologii, podzemní stavitelství, výbušniny, popřípadě na technický obor, který se k hornictví, geologii, podzemnímu stavitelství nebo výbušninám vztahuje, nebo na právo.

Nabízíme

- tarifní plat + osobní příplatek + zvláštní příplatek
- mimořádné finanční odměny
- motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
- odměny k životním a pracovním výročím
- 30 dnů volna
- stravenky
- příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění, aj.

Informace o pozici

  • Český báňský úřad
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Státní zaměstnanci, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1, Kozí 4