Nabídka práce > Senior Consultant and Recruiter

Senior Consultant and Recruiter

Náplň práce

Chcete se posunout v rámci Vaší HR kariéry?
Pak zvažte příležitost stát se součástí našeho týmu, kam hledáme kolegu/kolegyni na pozici senior konzultanta.

Vaše náplň práce bude spočívat v(e):
- preselekci životopisů
- vedení pohovorů s uchazeči
- spolupráci s univerzitami
- nastavování náborových strategií
- reportingu
- péči o klienty, rozvoj obchodních vztahů.

Požadavky

- nutná je znalost anglického jazyka na plynné úrovni komunikace
- zkušenost s nábory, recruitmentem ať již z interního HR nebo z agentury
- vysokoškolské či bakalářské vzdělání
- rozvinuté komunikační dovednosti
- týmový hráč
- schopnost řešit problémy, proaktivní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost využít na denní bázi všechny výše zmiňované cizí jazyky - práce v centru Prahy v mladém kolektivu - podílení se na zajímavých mezinárodních projektech - široká škála zaměstnaneckých benefitů - motivační platové ohodnocení
  • Místo pracoviště: Praha