Nabídka práce > Technik výroby pro kamenné desky - Svojanov u Poličky

Technik výroby pro kamenné desky - Svojanov u Poličky

Náplň práce

Jaká práce na tebe čeká?

Tvým úkolem bude navštěvovat naše klienty u nich doma, vyměřovat kuchyňské linky dle jejich přání, na základě naměřených rozměrů na tyto linky vytvářet technické výkresy v programu AutoCAD a provádět následnou montáž.

Požadavky

Požadujeme:

Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, zodpovědný pracant ovládající projektový software AutoCAD, zároveň jsi aktivní řidič (skupiny B), máš rád kontakt s lidmi a bydlíš v okolí Svojanova u Poličky? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Nabízíme

Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my!

U nás můžeš očekávat nástupní mzdu 20.000,- Kč, po zapracování 40.000,- Kč, férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu 8 hodin denně od pondělí do pátku, případné přesčasy dostaneš samozřejmě zaplacené.

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Svojanov u Poličky