Nabídka práce > Administrativní podpora obchodního oddělení - HPP - 28-30 000/měsíc - Čestlice

Administrativní podpora obchodního oddělení - HPP - 28-30 000/měsíc - Čestlice

Náplň práce

Náplň práce:

  • administrativní podpora obchodního oddělení

  • komunikace s e-shopy

  • řešení obchodních případů

  • telefonická a písemná komunikace s nákupčími a asistenty klíčových partnerů

  • tvorba a distribuce nabídek včetně kolektování a zpracovávání zpětných vazeb

  • kontrola stavů vratek + tvorba dobropisů

  • zpracování reportů

  • účast na firemní eventech

Požadavky na pozici:

  • velmi dobré komunikativní schopnosti, flexibilita, asertivní přístup

  • bezúhonnost

  • systematičnost/pečlivost

  • SŠ vzdělání

  • Aj – základní znalost

  • velmi dobrá znalost práce s MS OFFICE (Excel, Word)

  • znalost IT a technologií a analytické myšlení výhodou

  • nástup ihned

Nabízíme:

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti (ale mluvíme česky)

  • přístup k nejmodernějším PC technologiím

  • nadstandardní zaměstnanecké výhody (stravenky 75 Kč/den, 25 dní dovolené + 3 dny sick days ročně, placená výuka anglického jazyka, karta Multisport, zaměstnanecké slevy, aj.)

  • až 20% bonus k základní mzdě dle výkonu

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • dostupnost busem 10 min. od metra Opatov (C)

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha - východ