Nabídka práce > SPECIALISTA SKLADU

SPECIALISTA SKLADU

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti skladového hospodářství ?

Ozvěte se nám ! Budete mít za úkol :

* systémový příjem dílů pro výrobu dovezených od dodavatelů - zadávání do systému SAP
* kontrola dodacích listů
* komunikace s řidiči a pracovníky skladu
* operativní řešení nesrovnalostí, vyhledávání jejich příčin
* práce ve třísměnném provozu

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání
* komunikativní znalost angličtiny na úrovni, která umožní přečíst a napsat email a domluvit se se zahraničním řidičem
* dobrou znalost práce na počítači , zkušenosti se systémem SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * nadstandardní platové ohodnocení * závodní stravování ZDARMA * týden dovolené navíc * příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč / km * 13. plat rozdělený na letní a zimní bonus * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní připojištění 200 Kč
  • Místo pracoviště: Tachov