Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SLUŽEBNÍ VŮZ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SLUŽEBNÍ VŮZ

Náplň práce

Jste člověk s duchem obchodníka, který už přišel do styku se stavebními materiály? Znáte region Českolipska? Rád oslovíte nového zákazníka s konkrétní nabídkou?

Pokud jste z oblasti České Lípy, máte cit pro obchod a plnění obchodních cílů patří mezi Vaše priority, pak se určitě přihlaste na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO STAVEBNINY

- zajištění aktivního prodeje v daném regionu
- péče o stávající zákazníky a akvizice nových
- podíl na zajištění stanovených prodejních cílů společnosti
- sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka
- práce s pohledávkami

Ke své práci dostanete všechny potřebné prostředky, jako je služební vůz, notebook, telefon a čeká Vás spousta dalších benefitů!

Pozn.: V případě zájmu o jinou lokalitu výkonu práce mne neváhejte kontaktovat na 606 712 168.

Požadavky

- zkušenosti v oblasti stavebních materiálů a izolací
- znalost regionu, ideálně Českolipsko
- ŘP sk. B
- orientace na výsledek
- schopnost navazování a udržování obchodních vztahů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + bonusy dle obchodních výsledků - 5 týdnů dovolené - služební automobil - notebook - mobil - stravenky (100 Kč) - příspěvek na penzijní připojištění - slevy na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Česká Lípa