Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

Jste obchodník každým coulem a vyznáte se ve stavebních materiálech?

Pokud rádi navazujete a rozvíjíte obchodní vztahy, jste člověk na správném místě. Vašimi klienty budou nejen drobní živnostníci, ale také velké stavební společnosti.

Pro zavedenou obchodní společnost se stavebními materiály, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro oblast Pardubicka.

Náplň práce:

- prodej kompletního stavebního sortimentu
- péče o stávající klienty ve svěřeném regionu a aktivní akvizice zákazníků nových
- sjednávání obchodních podmínek
- zodpovědnost za realizaci prodejních plánů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti stavebních hmot a izolací
- přehled o daném regionu
- orientace na výsledek
- ŘP sk. B

Nástup možný IHNED.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + variabilní složka dle obchodních výsledků - 5 týdnů dovolené - služební automobil, notebook, mobilní telefon - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - slevy na firemní produkty
  • Místo pracoviště: Pardubice