Nabídka práce > HR MANAGER, zahraniční korporace

HR MANAGER, zahraniční korporace

Náplň práce

Hledáme TOP manažera v oblasti lidských zdrojů. Nutné jsou dlouhé zkušenosti a přirozený drive. Dělat HR MANAŽERA není zrovna jednoduchá role, ale o to větší výzva je zvládnout ji.

Náplň práce:
* vedení HR společnosti - 5 lidí
* revize a nastavení nových procesů v oblasti recrutimentu
* implementace nejmodernějších přístupů ve všech oblastech HR
* výběr a komunikace s dodavateli
* účast na důležitých pohovorech
* zastoupení společnosti na veřejných akcích - konference, jednání s úřady a další
* nastavení, správa a kontrola C&B, payroll, vzdělávání a training
* řízení oddělení po manažerské stránce
* jednání s partnery v oblasti recruitmentu

Požadavky

* VŠ vzdělání
* praxe na TOP manažerské pozici v HR, ve výrobní společnosti min. 5 let (zahraniční korporace)
* znalost pracovně právní problematiky
* plynulá angličtina
* přehled v oblasti strojírenství
* výborné komunikační a manažerské schopnosti, příjemné vystupování
* práce pod tlakem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * výkonnostní prémie a bonusy * možnosti kariérového i osobnostního růstu * jazykové kurzy * zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Ostrava