Nabídka práce > OPERÁTOR MONTÁŽE do KOLÍNA, až 27 605 Kč !!!

OPERÁTOR MONTÁŽE do KOLÍNA, až 27 605 Kč !!!

Náplň práce

Hledáme šikovné pracovníky do výroby v Kolíně (STŘEDNÍ ČECHY), která se věnuje výrobě a kompletaci autosedaček. Absolventy zaučíme.
Práce je ve dvousměnném provozu !!!

6,00 - 14,30 a 15,30 - 24,00

Požadavky

- fyzická zdatnost - zátěž zejména na - horní končetiny, práce ve stoje
- ochota pracovat ve směnném režimu
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 24807 CZK do 27605 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nadstandardní finanční ohodnocení - příspěvěk na bydlení - příspěvek na dojíždění 30 Kč za - odpracovanou směnu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování 55 % z ceny oběda - příspěvek na sport, kulturu a rekreaci - příjemné pracovní prostředí -
  • Místo pracoviště: Ostrava