Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Společnost s výrobním programem zaměřeným na elektromotory a stírací soupravy automobilů hledá do svého týmu kolegu na pozici Technologa

Náplň práce:

- tvorba a udržování výrobní dokumentace vztahující se na výrobní procesy dle ISO TS 16949

- podpora výroby pro zajištění stability a kvality výrobního procesu

- návrh nových/úpravy stávajících montážních linek a pracovišť pro nové projekty

- zlepšování stávajících výrobních procesů

Požadavky

- SŠ/VŠ (strojní nebo elektro)

- aktivní znalost anglického jazyka

- aktivní a flexibilní přístup k řešení problémů

- schopnost práce v týmu i samostatného vedení zadaných úkolů

Nabízíme

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Klecany