Nabídka práce > MBPS inženýr junior

MBPS inženýr junior

Náplň práce

- Udržování a aktualizace globálního layoutu závodu
- Aplikace metod MTM
- Spolupráce na ostatních úkolech oddělení - podpora kapacitního plánování, workshopy 5S/TPM/SMED, auditorská činnost, implementace požadavků výrobního systému, štíhlé výroby, ergonomie, zpracování dat
- Aktualizace a tvorba simulačního modelu procesu a provádění specifických simulací v Tecnomatixu
- Spolúčast na optimalizacích a zvýšení efektivity výrobního procesu

Požadavky

- SŠ vzdělání s praxí, VŠ vzdělání bez praxe, preference technického směru
- MS Office, AutoCAD, Catia výhodou, Tecnomatix výhodou
- Znalost MTM výhodou
- Dobré komunikativní schopnosti a týmový člověk
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni nezbytná

Nabízíme

- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti
- Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize
- Možnost růstu ve společnosti
- Zaměstnanecké benefity a výhody - stravenky...aj.

Informace o pozici

  • KM ČR s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s praxí, VŠ vzdělání bez praxe, preference technického směru
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni nezbytná
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mnichovo Hradiště