Nabídka práce > Komplexní péče o zákazníky s NJ/FJ – vlastní portfolio B2B

Komplexní péče o zákazníky s NJ/FJ – vlastní portfolio B2B

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme čerstvé absolventy i profesionály v oboru.
Na pozici B2B Customer Account Manager budete mít na starost vlastní portfolio klientů. Vašim hlavním cílem bude budovat pevné obchodní vztahy. Jako hlavní mezičlánek mezi klientem a dalšími odděleními budete asistovat při vyřizování požadavků klienta (jako např. zadávání objednávek, vyřizování smluv, dodání apod.). Můžete se těšit na komplexní úkoly, při jejichž vyřizování využijete své komunikační dovednosti a schopnost organizace práce i času.
Vstupní školení bude samozřejmě zajištěno.
Zaujala vás pracovní náplň? Neváhejte a přihlaste se!

Požadavky

-Výborné komunikační dovednosti (slovem i písmem)
-Angličtina (úroveň B2 a vyšší) + němčina nebo francouzština (úroveň B2+/C1 a vyšší)
-Předchozí zkušenost v oboru výhodou
-Pro klientský přístup
-Odolnost vůči stresu, schopnost organizace a plánování
-Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -Týden dovolené navíc -Dny zdravotního volna -Příspěvek na stravování -Občerstvení na pracovišti -Karta Multisport a Cafeteria -Školení a tréningy pro osobní i profesní růst -Příspěvek na pojištění a spoření -A mnoho dalšího.
  • Místo pracoviště: Praha