Nabídka práce > Fakturant/ka s AJ - příspěvek na ACCA certifikát

Fakturant/ka s AJ - příspěvek na ACCA certifikát

Náplň práce

Máte alespoň krátkou zkušenost z účetnictví? Mluvíte plynule anglicky? Máte zájem o mezinárodní prostředí?

Potom hledáme právě Vás!

Jako Fakturant/ka budete mít na starosti:
- příjem, kontrola a zaúčtování přijatých faktur a zpracování reklamací
- doplňování záznamů do účetní knihy
- podílení se na účetních závěrkách
- implementace nových systémů a návrhů
- podpora interního a externího auditu
- řešení problémů a dotazů

Požadavky

- Vzdělání z oblasti ekonomie, účetnictví, financí, administrativy
- Alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
- Plynulá angličtina (C1), další jazyk výhodou
- Proaktivní přístup
- Zaměření na detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů/rok * 5 sick days/rok * Flexibilní pracovní doba (core 10 - 16h) * Možnost občasné práce z domova * Kafetérie 4 000 Kč/měs. (ve zkušební době 1 500 Kč/měs) * Stravenky * Příspěvek na zdravotní připojištění * Příspěvek na penzijní p
  • Místo pracoviště: Praha