Nabídka práce > Nutriční coach

Nutriční coach

Náplň práce

Hledám pár schopných a spolehlivých lidí pro práci ve výživovém poradenství, kde by plnili funkci nutričního coache.

Náplní práce je komplexní wellness poradenství, tvorba jídelníčků, doplňky stravy, zdravý lifestyle, pomoc při organizování proměn image s vizážistkou, vedení zákaznického servisu.

Požadavky

Požadujeme: zájem o obor, serióznost, spolehlivost, pracovitost, příjemný vzhled a vystupování, věk nad 18 let, min.SŠ vzdělání, ochotu učit se novým věcem, časová náročnost 10 - 15 hod/týdně.

Nabízíme

Nabízíme: zaškolení zdarma, finanční ohodnocení dle obratu - možnost dosáhnout na vyšší příjmy, flexibilní pracovní doba, skvělý kolektiv, firemní benefity, možnost kariérního růstu.

Informace o pozici

  • centrum BeFresh
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 15 000 - 20 000kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: Hasičská 551/52