Nabídka práce > Customer Intelligence - 20h týdně - 150Kč/h - Praha 9

Customer Intelligence - 20h týdně - 150Kč/h - Praha 9

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nadnárodní finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici CUSTOMER INTELLIGENCE (retail).

Jedná se o dlouhodobou brigádu!

Náplň práce:

- podpora kampaňových managerů a dataminerů

- loady dat

- práce s exporty dat

- exekuce jednodušších kampaní v SAS MA/RTDM

- příprava reportů

Požadavky:

- ideálně student VŠ ekonomického nebo marketingového zaměření

- zkušenosti s podobnou prací velkou výhodou

- pokročilá znalost práce na PC (MS OFFICE, SQL) - podmínkou!

- komunikativní znalost Aj

- zkušenosti s práci se SAS nástroji výhodou nikoliv podmínkou

- analytické myšlení, schopnost práce s daty

- možnost docházet 20-25h týdně dlouhodobě podmínkou

- samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

- mzda 150Kč/h hrubého

- jistou práci klidně do konce 2020

- praxi v prestižní společnosti

- dobrá dopravní dostupnost, moderní pracoviště

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9