Nabídka práce > ELEKTROKONSTRUKTÉR

ELEKTROKONSTRUKTÉR

Náplň práce

Hledám zkušeného elektro konsturktéra s aktivní znalost anglíckého, nebo německého jazyka.

Vaší náplní práce bude:
- vypracování konceptů a konstrukčních řešení pro řízení strojů, pohonů a automatizačních linek
- tvorba a vývoj elektrických schémat
- specifikace materiálu pro zakázku
- vývoj a optimalizace stávajících řešení a funkcí
- podpora oddělení montáže
- podpora zprovoznění strojů a servisu při řešení technických problémů
- komunikace s mateřskou firmou

Požadavky

- VŠ obor elektrotechnika
- dobrou znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
- praxi v oblasti projektování nebo elektrokonstrukce v průmyslu
- znalost systému E-CAD
- spolehlivost, samostatnost
- týmovou práci, inovativní přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - roční bonus - možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Místo pracoviště: Prostějov