Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER | AUTO

OBCHODNÍ MANAŽER | AUTO

Náplň práce

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte technickému produktu a dokážete ho prezentovat zákazníkům i v anglickém jazyce? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Jako OBCHODNÍ MANAŽER pro Severní Čechy budete:

* Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků
* Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti
* Plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy
* Řídit své portfolio otevřených obchodních případů
* Vytvářet cenové nabídky
* Pracovat formou homeoffice, ale většinu času strávíte u klientů

Požadavky

* Min. SŠ technického směru, ideálně strojní zaměření
* AJ pro vedení obchodních jednání
* Praxe na obchodní pozici se zaměřením na technický produkt podmínkou
* Zkušenost s projektovým prodejem min. 1 rok
* Prozákaznický přístup
* Vynikající prezentační a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy z uskutečněných prodejů * Služební auto i pro soukromé účely * Notebook * Mobil * Pracovní doba formou homeoffice * Příspěvek na penzijní připojištění * Hrazené firemní akce, teambuildingy
  • Místo pracoviště: Česká Lípa