Nabídka práce > SPECIALISTA VÝROBY - NOVÝ PROJEKT

SPECIALISTA VÝROBY - NOVÝ PROJEKT

Náplň práce

Naše výroba se vyvíjí s tou nejnovější technikou. Hledáme odvážlivce, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v mezinárodní výrobní společnosti jako SPECIALISTA VÝROBY!

Náš SPECIALISTA VÝROBY dostane na starost úsek naší výroby a postará se o její bezproblémový chod. Jak zkušení borci, tak absolventi mají šanci.

Přijmete naši výzvu?

Náplň práce:
* zajištění chodu výrobního úseku
* řízení projektů a jejich dodavatelů
* vytipování náhradních dílu a jejích nákup
* příprava dokumentů pro výrobu
* monitoring a optimalizace procesů

Požadavky

* VŠ vzdělání technického zaměření
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* vyhl. 50/ par.6 podmíkou
* zodpovědnost
* samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * docházkový měsíční bonus * bonusy za plnění výrobních plánů * příspěvky na penzijní a životní pojištění * pravidelné navyšování mzdy * kvalifikační bonusy * osobní ohodnocení * závodní stravování
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek