Nabídka práce > FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - KARVINSKO

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - KARVINSKO

Náplň práce

Hledáme schopnou posilu do našeho týmu. Hledáme FARMACEUTICKÉHO REPREZENTANTA PRO KARVINSKO.

Výřečný, reprezentativní, schopný, se zájmem či znalostí v oblasti farmaceutik. Takový je náš budoucí FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT PRO KARVINSKO.

Náplň práce:
* propagace portfolia produtků
* péče o stávající i novou klientelu z řad lékařů a specialistů
* spolupráce na realizaci seminářů
* reporting

Požadavky

* Bakalářské vzdělání - chemické, biologické obory výhodou
* Příjemné vystupování s orientace na zákazníka
* Obchodní myšlení
* ŘP. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Motivační a dosažitelný bonusový systém * Služební automobil (i k soukromým účelům) * Mobilní telefon / IT vybavení * Osobní a profesního rozvo
  • Místo pracoviště: Ostrava