Nabídka práce > Manažer prodeje radiolokace - junior.

Manažer prodeje radiolokace - junior.

Náplň práce

Denní komunikace se stávajícími klienty převážně v anglickém jazyce.
Zabezpečení dodávek náhradních dílů a koordinace servisních výjezdů.
Aktivní akvizice v rámci působnosti produktů společnosti, analýza trhů a konkurenčního prostřed.í
Zabezpečení účasti ve vyhlášených tendrech a veřejných soutěžích, tvorba nabídek, kalkulace nákladů, příprava podkladů.
Kalkulace cen pro zákazníky.
Vedení obchodních případů a monitorování nových příležitostí.
Úzká spolupráce s technickým a servisním a výrobním úsekem.
Prezentace zákazníkům.
Pozice vhodná i pro absolventy.

Požadavky

Vzdělání elektrotechnické, obchodní nebo ekonomické (elektrotechnické výhodou).
Obchodní praxe výhodou, není však podmínkou.
Výhodou znalost prostředí zahraničního obchodu.
Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování.
Schopnost učit se technické věci na úrovni potřebné pro výkon práce obchodníka.
Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou!
Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština, němčina).
Řidičský průkaz sk. B.
Jazyková způsobilost v českém jazyce, velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti.

Nabízíme

Prostor pro seberealizaci.
Zajímavou a náročnou práci s převážně zahraničními zákazníky.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Možnost cestovat.

Další informace

Dovolená 5 týdnů.
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě.
Zdravotní volno.
Pružná pracovní doba.

Informace o pozici

  • T-CZ, a.s.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: bohaté
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Pardubice