Nabídka práce > Měření produktů v laboratoři kvality - brigáda

Měření produktů v laboratoři kvality - brigáda

Náplň práce

Studenti a studentky, máte zájem o brigádu od 130 Kč/hod podle Vašich časových možností 2 - 5 dnů v týdnu? Pak neváhejte a napište!

Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení kvality.

Vaší náplní práce bude:

- na digitálním mikroskopu měřit kvalitu našich výrobků
- porovnávat naměřené hodnoty s údaji na výkresech
- výsledky měření zapisovat do protokolů kvality

Nástup možný ihned!

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- nejméně 2 dny v týdnu pravidelně docházet do práce
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- Angličtina nejméně A2 - čtení jednoduchých textů v protokolech
- MS Excel na uživatelské úrovni - doplňování dat do tabulek
- pečlivost a zodpovědnost - ovlivníte spokojenost našich zákazníků
- zájem o řízení kvality

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 130 CZK do 130 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Nabízíme Vám: - dlouhodobou brigádu za 130 Kč/hod. - na nejméně 2 dny v týdnu - s flexibilním začátkem a koncem směny - příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč - příspěvek na závodní stravování - čisté a moderní prostředí - seznámení s procesy výroby a
  • Místo pracoviště: Kuřim