Nabídka práce > Lehká práce v čistém prostředí, mzda 120-150 Kč čistého/h

Lehká práce v čistém prostředí, mzda 120-150 Kč čistého/h

Náplň práce

Nabízíme Vám pracovní pozici operátor výroby v příjemném a čistém prostředí v Kopřivnici. Našim cílem je výroba audio produktů té nejvyšší kvality bez stresu a tlaku na maximální výkon.

Náplň práce
• Montáž a kompletace luxusní spotřební elektroniky.
• Zodpovědnost za svěřenou práci a její výsledek.
• Práce ve třísměnném provozu.

Požadavky

• Ochota přizpůsobit se požadavkům výroby, práce v třísměnném provozu.
• Pracovní doba od PO-PÁ, víkendy volné.
• Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
• Pozitivní přístup k práci.
• 100% docházku.

Nabízíme

• Mzda od 120 Kč do 150 Kč čistého/hodina.
• Práce v příjemném prostředí bez prachu a hluku.
• Příspěvek na stravování.
• Výkonnostní bonus až 3900 Kč.
• Odměna za práci ve svátek a o víkendu nad rámec zákoníku práce.
• Nástup ihned nebo dle dohody.

· Při odpracování 15 přesčasových hodin v měsíci bude bonus 1500 Kč.
· Při odpracování 22,5 hodin v měsíci bude bonus 3000 Kč.

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou telefonní linku +420 800 023 050 nebo +420 735 177 454

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Kopřivnice (Doprava zajištěna firemními minibusy nebo příspěvek na vlastní dopravu).